Kiev’de Türk hekimden yeni diş kliniği: ElItIum-Dentay

Kiev’de Türk ve Ukraynalı hekimlerin hizmet verdiği ağız ve diş sağlığı kliniği Elitium-Dentay faaliyete başladı.

Kiev’in merkezindeki Peçersk semtinde, Türkiye Büyükelçiliği’nin hemen yanında açılan Elitium-Dentay, son teknoloji cihazlar ve deneyimli ekibiyle hizmet veriyor.

Uzun süredir Ukrayna’da yaşayan, Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi mezunu Diş Hekimi Yavuz Ayar’ın kurduğu kliniğin ekibinde iki Türk, yedi Ukraynalı doktor yer alıyor.

Karantina süreci nedeniyle kliniğin açılışını ertelemek zorunda kaldıklarını belirten Ayar, “Ekibimizdeki hekimlerin hepsi kendi alanlarında deneyim sahibi. Son teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. İlk kliniğimiz 150 metre büyüklüğünde. İkinci kliniğimizi de yılbaşından sonra açmayı planlıyoruz. Hedefimiz zincir haline gelmek” dedi.

İstanbul’da da hastaneleri var

Ayar, İstanbul’da da Elitium Cerrahi Tıp Merkezi ve Dent Elitium Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile faaliyet gösterdiklerini, Kiev’deki kliniğin adının ise çocuklarının isimlerinin ilk hecelerinden (Deniz-Tayfun) oluştuğunu söyledi.

Elitium-Dentay, diş eti hastalıkları, protez, implant uzmanları, ağız ve diş cerrahı, çocuk diş hekimlerinden oluşan deneyimli kadrosu ve uygun fiyatlarıyla Gusovskogo Caddesi 8/10 (Вул. Гусовського, 8/10) adresinde hizmet veriyor.

+38 073 061 10 10
Elitium-dentay.com.ua
Elitium-dentay@ukr.net
https://www.instagram.com/elitium__dentay__clinic/

3.7.2020

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.