Hakkımızda

“Gece hayatı,” ticaret, kültür sanat, tarih, siyasi krizler… “Ukrayna denilince aklınıza ne geliyor?” sorusuna herkesin vereceği cevaplar farklı olsa da, kesin olan şey, Türkiye’nin deniz komşusu olan bu ülkeyi yeteri kadar tanımadığımız.

Vizelerin karşılıklı olarak kalkmasıyla ilginin arttığı Ukrayna, birçoğumuz için ise çoktandır “ikinci memleket” durumunda.

Ukrayna’da yıllardır Türkçe yayın yaparak, gerek burada yaşayanlara, gerekse de ülkeye ilgi duyanlara önemli katkılar sunan internet sitelerine bugün bir yenisi daha ekleniyor. UkraynaHayat.Com, 20 Nisan 2015 tarihinde resmen yayın hayatına başladı.

Ukrayna’da yaşayanlar ya da bu ülkeyi ziyarete gelenler için renkli bir rehber olma amacıyla yola çıkan UkraynaHayat.Com, Ukrayna’nın farklı kentlerine ilişkin kültür sanat, gezi, eğlence, tarih, spor, tanıtım yazılarının yanı sıra hayatın içinden güncel haberlere de sayfalarında yer verecek.

Zor günlerden geçen Ukrayna’yı güzellikleriyle öne çıkarma, iki ülke arasındaki önemli bir boşluğu doldurma çabamızı ilk günkü heyecanımız ile sürdüreceğimize inanıyoruz.

Sitemize hoş geldiniz derken siz okurlarımızın destek, öneri ve eleştirilerinin bizim için önemli olduğunu da eklemek istiyoruz.

Bize her zaman info@ukraynahayat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sonat Kerem

UkraynaHayat.Com editörü

UYARI: Ukraynahayat.com’da yayımlanan yazılardan, yalnızca kaynak gösterilmesi halinde alıntı yapılabilir.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

    SON DAKİKA HABERLERİ