Kiev’de hafta sonu ne var ne yok?

78

 

“Ded Moroz” koşusu

ded moroz

Kiev yeni yıl öncesi ilginç bir hayır organizasyonuna sahne olacak. “Ded Moroz (Noel Baba)” koşusunda yüzlere kişi başkent caddelerinde Noel Baba kostümüyle koşacak. Etkinlikten elde edilecek gelirlerle kimsesiz çocuklara yardım edilecek.

Tarih: 19 Aralık (09.00’dan itibaren)

Metro Dvorets Sporta

UAmadeFest

ua

 

Yeni yıl öncesi sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız bu festivale yolunu düşürmenizde fayda var. Birbirinden ilginç, el yapımı hediyelerin satışa sunulacağı panayır, yeni yıl ve noel müzikleri, çeşitli şovlar ve yarışmalar eşliğinde Lavra’da ilginç bir hafta sonu alternatifi arayanları bekliyor. 19-20 Aralık’ta 11.00-19.00 saatleri arasında devam edecek etkinliğe giriş ücretsiz.

Adres: Lavrski Pereulok, 9

Sofiyskaya Meydanı’nda yılbaşı şöleni

78

Kiev’in en güzel meydanlarından Sofiyskaya ve Mihaylovskaya hafta sonu yeni yıl havasına giriyor. 26 metre yüksekliğinde Ukrayna’nın en büyük yılbaşı ağacının kurulacağı meydanda çeşitli yılbaşı etkinlikleri renkli görüntüler oluşturacak. Yılbaşı ağacının açılışı cumartesi günü saat 19.00’da. Giriş ücretsiz.

“Noel Arsenal”i

arsenal

Mistestki Arsenal’de düzenlenecek “Rojdestvenski Arsenal” adlı etkinlikte de yılbaşına özel müzik gösterileri, çocuklara özel eğlenceler, hediyeler, “master class”lar, özellikle çocuklu aileler için ilginç bir hafta sonu alternatifi sunuyor.

Tarih: 19-20 Aralık (11.00-20.00)

Adres: Ul. Lavrskaya, 12

Açık havada buz pateni

1037504

Kiev’in merkezinde yeni yıl öncesi buz pateni pisti ve çeşitli atraksiyonlar meraklılarını bekliyor. Troitskaya Meydanı’nda yarın (19 Aralık Cumaretesi)  yapılacak açılış, renkli konserler ve eğlencelerle yeni yıl havasına şimdiden girmek isteyenleri bekliyor. Giriş ücretsiz.

Adres: Troistskaya Meydanı (Metro Olimpiyskaya)

18.12.2015

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.