“Fenerbahçe’ye Ukraynalı teknik direktör adayı: Rebrov’un ismi gündemde”

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları tüm hızıyla devam ederken, Ukraynalı teknik adam Sergey Rebrov’un isminin de gündeme geldiği iddia edildi.

Fotospor’un haberine göre, 1907 Derneği’nden Ali Koç’un yakın çalışma arkadaşı Ömer Uzun, menajerliğini yaptığı sarı-lacivertlilerin eski futbolcusu Sergey Rebrov’u teknik direktörlük için gündeme getirdi.

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları tüm hızıyla devam ediyor… teknik direktör arayışları yüzünden menajerler son bir haftada kulübün önüne Silas, Walter Mazzari ve Nenad Bjelica isimlerini getirdi. Ancak Başkan Ali Koç bu üç ismin de Fenerbahçe’yi çalıştıracak kapasitede olmadığına karar verdi. Görüşme olmadı.

Ali Koç son dönemde önüne getirilen isimlerden Sergei Rebrov’un durumunun araştırılmasını istedi. Rebrov’u, Koç’un önüne getiren isimse Damien Comolli’yi Fenerbahçe’ye getiren Andre Ayew’in transferinde rol oynayan Ömer Uzun oldu.

Ali Koç’un 1907 Derneği’nden çalışma arkadaşı olan Uzun, Rebrov’un menajerliğini yapan Frank Trimboli ile beraber çalışıyor. Uzun kısa süre önce Trimboli’nin şirketine bağlı olan Elneny’’yle ilgili açıklamalarda yapmıştı.

Uzun, Rebrov’un şartlarını Ali Koç’un önüne şu şartlarda koydu.

* Uzun süre İngiltere’de oynadığı için İngilizcesinin iyi olması. Farklı diller bilmesi.

* Kısa bir süre de olsa Fenerbahçe’de oynaması sayesinde hem kulübü, hem de Türkiye’yi yakından tanıması.

* 2013-14 sezonundan bu yana 3 şampiyonluk kazanması, şu anda çalıştırdığı Macar takımı Ferençvaroş’ta açık ara şampiyonluk adayı olması.

3.5.2020

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.