25-ТА РІЧНИЦЯ ESAN В УКРАЇНІ: «В 2019 РОЦІ МАСШТАБИ ВИРОБНИЦТВА ДОСЯГЛИ ОБ’ЄМУ В 350 ТИСЯЧ ТОН ОПЕРАЦІЙ»

Esan («Есан»), учасник, заснованої у далекому 1978 році, провідної турецької промислової групи Eczacıbaşı («Еджзаджибаши»), здійснює діяльність у галузі видобутку, обробки та торгівлі природніми ресурсами. Організація, що стала однією з перших турецьких компаній, які зайшли на український ринок, в цьому році відсвяткувала 25-ту річницю своєї діяльності в нашій країні.

Bu haber 29 Mayıs 2020 - 12:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Представництво Esan в Україні, яке займається організацією поставок виробничих ресурсів для керамічної промисловості, зокрема глини, каоліну та польового шпату, в такі країни, як Україна, Туреччина та Італія, в 2019 році суттєво збільшило об’єми інвестицій у сферу видобутку корисних копалин в Україні.

Організація Esan, яка близько 25 років тому, створила представництво у нашій країні, стала першою компанією, яка на початку 1990-их років відкрила потенціал української глини на європейському ринку керамічних виробів. Завдяки успішній діяльності, яка почалася з тих далеких часів і продовжується до сьогодні, організація зайняла почесне місце серед ключових експортерів та виробників у галузі видобутку та постачання сировини по всіх куточках України.

«В 2019 році масштаби виробництва досягли об’єму в 350 тисяч тон операцій»

Директор представництва Esan в Україні пан Дженк Ґюльтекін, який зустрівся з представниками агентства новин UkraynaHayat («Украйна Хайат»), сказав наступне: «Основними напрямками діяльності нашої організації в Україні є закупівля та продаж сировини для керамічної промисловості. Протягом 2019 року ми здійснили експорт майже 190 тисяч тон глини та каоліну, видобутих з українських надр, до Туреччини та Італії. Разом із цим, українське представництво Esan, у той самий проміжок часу, успішно здійснило продаж близько 160 тисяч тонн польового шпату, видобутого у родовищах, поблизу міста Міляс, що на території Туреччини, українським та російським партнерам-виробникам керамічних виробів».

 

«Наша мета – організація виробництва на території України»

Пан Ґюльтекін наголосив на тому, що однією з головних стратегічних цілей компанії є організація виробництва на власних кар’єрах на території України та створення місцевих складських приміщень для зберігання керамічної сировини, з метою подальшої передачі партнерам та клієнтам.

Пан Ґюльтекін, який не обійшов проблем організації та ведення бізнесу в Україні, заявив наступне: «Специфіка бюрократичного устрою країни інколи створює неочікувані труднощі у робочому процесі. Однак, завдяки постійній підтримці нашого посольства, комерційного радника, Американської торговельної палати, Укрінвесту та бізнес-омбудсмена, такого роду питання максимально швидко та ефективно вирішуються».

Підтримка Esan одній з інфекційних лікарень України

Пан Ґюльтекін підкреслив, що Esan, в рамках сучасного екологічного підходу відновлюваності й збереження ресурсів та навколишнього середовища, активно сприяє розвитку різних соціальних сфер регіонів, де здійснюється діяльність. Так, компанія, за підтримки місцевої обласної ради, роками бере активну участь в організації різдвяних заходів для дітей у місті Кропивницький та разом зі спілкою TUİD («Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини») надає постійну підтримку в проведенні різноманітних заходів в рамках програми «Діти Чорнобиля», в місті Київ. Окрім цього, за словами пана Ґюльтекіна, компанія, у зв’язку зі спалахом коронавірусної пандемії (Covid-19), яка суттєво вразила як Україну, так і Туреччину, активно співпрацює та допомагає місцевим лікарням регіонів, в яких вона здійснює свою діяльність.

Пан Ґюльтекін так прокоментував доброчинну діяльність компанії: «Для здійснення підтримки Кропивницької обласної лікарні, Кіровоградської області, в якій знаходяться наші родовища каоліну, ми забезпечили передачу санітарно-гігієнічних засобів, потреба в яких значно зросла в умовах розповсюдження коронавірусу. В рамках доброчинного заходу, 19 травня в День пам’яті Ататюрка, молоді та спорту Республіки Туреччина, ми, під керівництвом Кіровоградської обласної ради, передали представникам лікарні пральні машини марки «Beko», комплекти постільної білизни та велику кількість медичних масок».

Лариса Іванівна, головна лікарка Кропивницької обласної лікарні, яка веде безкомпромісну боротьбу з коронавірусною інфекцією, щиро подякувала за своєчасно простягнуту руку допомогти в настільки важкі для усіх часи.

25.05.2020

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.