Dnyepr Nehri’ne karşı “kalyan” keyfi: Kiev’in nargile kafeleri

nargile

G-Sky – Roof Terrace and Lounge

n1

Ul. Radujnaya, 25a adresindeki binanın dokuzuncu katında yer alan kafede kuşbakışı Kiev manzarası eşliğinde nargilenizi tüttürebilirsiniz. Nargile tutkunları için çok sayıda farklı aroma sunan mekanda nargilelerin ortalama fiyatı 120 grivna.

Opium Lounge

n2

İlginç iç dekoruyla ilgili çeken kafede nargile içenlerden saatlik ücret alınıyor. Bir nargilenin saati 250, iki nargilenin 400 grivna. Farklı içecek seçenekleri bulunan kafede yemek servisi ise yok. ABD, Suriye, Hindistan, Mısır’dan getirilen tütünler kulllanılıyor.

Goza Smoke Bar

n3

Bu kafenin menüsü de yalnızca nargile ve içeceklerden oluşuyor. Nargile fiyatları 160 grivnadan başlayıp 400 grivnaya kadar çıkıyor.

Smoky

n4

Nargilenin yanı sıra ilginç alkollü ve alkolsüz kokteylleriyle de popüler olan kafede nargilenin saati 70 grivna. Kafede nargile kiralamak da mümkün. Mekanda kurulu ekranlarda akşam saatlerinde film ya da maç gösterimleri de yapılıyor.

El Mate Cuba

n5

Kafenin özelliği, marka ve “egzotik” nargilele seçenekleri sunuyor olması. Nargile fiyatları 140 grivnadan başlıyor. Çin, Japon ve Avrupa mutfağından lezzetler de sunan kafenin içecek menüsü de oldukça geniş.

Negorçit

n6

Bessarabka’da bulunan kafede Arap tütününden nargile 100, Amerikan tütününden nargile 120 grivna olarak fiyatlandırılmış. Kafede yiyecek ve içecek menüsü de var.

SmokyFace

n7

İlginç dekora sahip kafede nargile 120 grivna. Bu fiyata çay da dahil. Yiyecek menüsü de bulunan kafede çeşitli oyun aletleri ve film gösterimleri de ilgi çekiyor.

Perfect Place

n8

Gidropark’taki Perfect Place adlı restoran pazar günleri açık havada nargile keyfi yapmak isteyenleri ağırlıyor. Dnyepr Nehri’ne nazır, Kiev’in simgelerinden Lavra’nın manzarasıyla çayını yudumlamak ya da nargilesini tüttürmek isteyenlerin tercih ettiği mekanda 1,5 saatlik nargile ücreti 220 grivna.

07.08.2015

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.