Yeni bir Türk markası Ukrayna pazarında: Türk şirketlerine özel indirim

Ukrayna’da farklı alanlarda Türk girişimlerinin sayısı artmaya devam ediyor. Ukrayna’daki Türk şirketlerinden 360 Mavi, Türkiye’de display ürünleri sektöründeki öncü markalardan Snapper’ın distribütörlüğünü üstlendi.

Ukrayna’da reklam ve organizasyon alanında hizmet veren 360 Mavi şirketi, Snapper display ürünleri ile faaliyet alanını genişletiyor. Mavi Display markasıyla pazara giren şirket, geniş ürün yelpazesiyle toptan ve internet üzerinden de perakende satışa başladı.

UkraynaHayat’ın sorularını yanıtlayan 360 Mavi Genel Müdürü Oğuz Yüksektaş, “Ürünlerimiz çok geniş bir kullanım alanına sahip. Ofisler, mağazalar, alışveriş merkezleri, turizm ofisleri, bankalar, kafe ve restoranlar, marketler, akaryakıt istasyonları, telekomünikasyon şirketleri, araç kiralama şirketleri ürünlerimizin en fazla rağbet gördüğü sektörler arasında” dedi.

Ukrayna’da Türk markalarının bilinirliğinin son dönemde artmasının kendileri için avantaj olduğunu belirten Yüksektaş, “Hizmet anlayışımız, Ukrayna’ya olan yakınlığımız ve kültürel benzerlikleriniz bize bu ülkede ticaret yaparken avantaj sağlıyor. Ukrayna’daki Türk yatırımcıların ve girişimcilerin sayısının artmasının ülkede marka bilinirliğimize giderek daha fazla olumlu yansıyacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Sergileme ve tanıtım faaliyetlerinde birçok seçenek sunan kaliteli ve kurulumu pratik ürünlerle pazarda kalıcı olmak istediklerini söyleyen Yüksektaş, “Ayrıca reklam ve tanıtım faaliyetlerinde de Türk şirketlerine çözüm ortağı olmak isteriz. Şirketlerin kurumsal tanıtımlarını, tasarım, baskı işlerini ve her türlü etkinlik organizasyonlarını yapıyoruz. Türk firmalarına özel fiyat ve kampanyalar uyguluyoruz” dedi.

Alüminyum çerçeveler, opti çerçeveler, poster tutucular, sunum sistemleri, menü panoları, kaldırım panoları, ahşap ürünleri, ayaklı poster panolar, ışıklı ürünler, snowboard, baskı çözümleri, banner, broşür setler, dijital ürünler, fuar sistemleri, Mavi Display’in tedarik ettiği ürünlerden bazıları. Şirketin tüm ürünlerini görmek için: Mavidisplay.com

5.7.2019

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.