Kiev’de sağlıklı “fast food” yiyebileceğiniz 5 mekan

Tüm dünyada olduğu gibi Ukrayna’da da sağlıklı yaşam trendi giderek yükseliyor. “Fast food” beslenme kültürüyle sağıklı yaşam trendini birleştiren mekanların sayısı da giderek artıyor. İşte Kiev’de sağlıklı “fast food” yiyebileceğiniz 5 adres…

BALI BOWL CAFE

Bolşaya Vasilkovskaya’daki mekan taze sıkılmış meyve suları, meyve salataları ve “smoothie”leri ile öne çıkıyor. Konforlu bir ortam sunan kafede ayrıca sağlıklı sandviçlerin tadına da bakabilirsiniz.

Adres: Velika Vasilkevska, 14
https://www.facebook.com/balibowlcafe

RA.MAN

Kiev’in merkezindeki Bessarabskiy Pazarı’nın içinde yer alan kafe, doğal ürünlerden yapılan ev yemekleri ile sağlıklı yaşam tutkunlarının tercih ettiği yerlerden. Menüsü Japon mutfağı ağırlıklı olan mekan özellikle çorbaları ile popüler.

Adres: Bessarabskaya Ploşad, 2
https://www.facebook.com/buterbrod.sumasbrod

ORANG+UTAN

Vejetaryen sandviçleri ağırlıklı menüsü olan kafenin evlere servis hizmeti de bulunuyor.

Adres: Simona Petlyurı, 16/108
https://www.facebook.com/orangutanbar

KAPANKA BAR

Taze istiridyeleri ile meşhur olan mekanın, sağlıklı sandviç ve hamburger çeşitleri de oldukça fazla. Deniz mahsulleriyle aranız iyiyse, karides, somon ve ton balığı ile yapılan lezzetli ve sağlıklı yemekleri de deneyebilirsiniz.

Adres: Andryevskiy Spusk, 30A
https://www.facebook.com/kanapka.bar.kyiv

MUR MUR

Malzemelerini kendiniz seçebileceğiniz “poke bowl”, yabani pirinç salatası, kinoa ve kabaklı makarna bu mekanda tadına bakabileceğiniz sağlıklı lezzetlerden bazıları.

Adres: Puşkinskaya, 42/4
https://www.facebook.com/MurMur.rooftop

29.5.2019

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.