Hem manken, hem şair: “Türkiye’de kariyer yapmak istiyorum”

d1

ABD’nin Las Vegas kentinde geçen ay düzenlenen Miss Grand International güzellik yarışmasına Türkiye adına Ukraynalı Diana Osipenko katılmıştı.

“Çerkassili Hürrem Sultan (Roksolana), güzelliğiyle Türkiye’yi fethetti” başlığını kullanan Komsomolskaya Pravda gazetesi, Osipenko’nun Türkiye macerasını gündeme getirdi.

Ukrayna’nın Çerkassı kentinde sahibi olduğu mağazada kadın elbisesi satan 27 yaşındaki Osipenko’nun, mal almak için sık sık gittiği Türkiye’nin kültürüne aşık olarak ülkede kalmaya karar verdiği belirtilen haberde, “Önce defilelerde kendini deniyen Ukraynalı, sonra daha ciddi projelerde yer aldı ve Türkiye’yi Miss Grand International yarışmasında bile temsil etti” denildi.

d2

Türkiye’de televizyon ekranlarında kariyer yapmayı denediğini söyleyen Osipenko, “İkinci şiir kitabımı yazıyorum. Elbiseler ve makyaj her şey demek değil. Sadece güzelliğimi göstermek değil, sahip olduğum bilgilerle insanlara faydalı bir şeyler öğretmek, deneyimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum” dedi.

grans

25.1.2017

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.