Fuat Oktay’dan Onur Taahhüt’e ödül: En büyük 250 uluslararası müteahhit arasında

Ukrayna’da yol inşaatları alanındaki faaliyetleriyle takdir toplayan Türk şirketi Onur Taahhüt, bu yıl da “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde yer aldı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz, Cumhurbaşklanı Yardımcısı Fuat Oktay’dan ödül aldı.

Bu haber 26 Aralık 2019 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde, 44 firma ile yer alarak dünya liginde Çin’in ardından ikinciliğe yerleşti.

Uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR’ın (Engineering News Record), müteahhitlerin bir önceki yılda ülkeleri dışındaki faaliyetlerinden elde ettikleri gelirlere göre hazırladığı “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesine, Ukrayna’daki en başarılı Türk şirketlerinden Onur Taahhüt bu sene de adını yazdırdı.

Listeye giren firmalar Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Ticaret Bakanlığı tarafından, Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Ödül Töreni’nde ödüllendirildi. Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Listedeki tüm şirketleri görmek için tıklayın.

26.12.2019

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.