KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
İmtiyaz Sahibi Sonat Kerem
(info@ukraynahayat.com)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Genel Yayın Yönetmeni Sonat Kerem
(info@ukraynahayat.com)

 

EDİTÖRLER
Sonat Kerem – info@ukraynahayat.com

 

REKLAM REZERVASYON
(info@ukraynahayat.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@ukraynahayat.com)

 

ADRES
google chrome sokak

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 ukraynahayat.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sitenizinadresi.com’a aittir. sitenizinadresi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sitenizinadresi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
sitenizinadresi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sitenizinadresi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
“Gece hayatı,” ticaret, kültür sanat, tarih, siyasi krizler… “Ukrayna denilince aklınıza ne geliyor?” sorusuna herkesin vereceği cevaplar farklı olsa da, kesin olan şey, Türkiye’nin deniz komşusu olan bu ülkeyi yeteri kadar tanımadığımız.
Vizelerin karşılıklı olarak kalkmasıyla ilginin arttığı Ukrayna, birçoğumuz için ise çoktandır “ikinci memleket” durumunda.
Ukrayna’da yıllardır Türkçe yayın yaparak, gerek burada yaşayanlara, gerekse de ülkeye ilgi duyanlara önemli katkılar sunan internet sitelerine bugün bir yenisi daha ekleniyor. UkraynaHayat.Com, 20 Nisan 2015 tarihinde resmen yayın hayatına başladı.
Ukrayna’da yaşayanlar ya da bu ülkeyi ziyarete gelenler için renkli bir rehber olma amacıyla yola çıkan UkraynaHayat.Com, Ukrayna’nın farklı kentlerine ilişkin kültür sanat, gezi, eğlence, tarih, spor, tanıtım yazılarının yanı sıra hayatın içinden güncel haberlere de sayfalarında yer verecek.
Zor günlerden geçen Ukrayna’yı güzellikleriyle öne çıkarma, iki ülke arasındaki önemli bir boşluğu doldurma çabamızı ilk günkü heyecanımız ile sürdüreceğimize inanıyoruz.
Sitemize hoş geldiniz derken siz okurlarımızın destek, öneri ve eleştirilerinin bizim için önemli olduğunu da eklemek istiyoruz.
Bize her zaman info@ukraynahayat.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Sonat Kerem
UkraynaHayat.Com editörü
UYARI: Ukraynahayat.com’da yayımlanan yazılardan, yalnızca kaynak gösterilmesi halinde alıntı yapılabilir.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

    GÜNLÜK HABER AKIŞI

    SON DAKİKA HABERLERİ